Osta ühe klõpsuga 0 0.00

0-Kaup
Maksud 0.00
Kokku 0.00
Töötervishoiu ja tööohutuse Ustar 90012 Mudeli Erilist maalriteip 2mm-50mm Mudel Hobi Maali Tööriistad Aksessuaar oh

Töötervishoiu ja tööohutuse Ustar 90012 Mudeli Erilist maalriteip 2mm-50mm Mudel Hobi Maali Tööriistad Aksessuaar oh

€ 3.66
 

Laos
Summa


Soovitatav Vajalikud Vahendid :
Ustar UA90012 Mudeli Erilist maalriteip 2mm-50mm Mudel Hobi Maali Tööriistad Aksessuaar Spetsifikatsioon - Tootja Ustar - Laius : 2mm;3mm;4mm;6mm;9mm;12mm;18mm;24mm;30mm;50mm. - Iga kord on 1 Komplekt -10 Laius 1 Pakk vahenditega (2mm*1tk,3mm*1tk,4mm*1tk,6mm*1tk,9mm*1psc,12mm*1tk,18mm*1tk,24mm*1tk,30mm*1tk,50mm*1tk) 1 Pakk
Märkused : Kuna väikesed osad, mis võivad põhjustada lämbumisoht palun hoida lastele kättesaamatus kohas See Mudel Vahendid nõuab tehnoloogia ja oskused, et see töötab. Toodete hinnad ei sisalda TOLLI MAKSU oma riigi
Umbes Vedu : Meie pakkumised on edendada vaba shipping (valitud riikide)tähitud lennuposti, tavaliselt alla 2 KG. Kui sinu tellimus on saadetud, on alati lühike viivitus jälgimine teabega alustada uuendamist. Võite vaadata selle jälgimine teabega oma tellimuse staatust. Te saate ka jälgida selle kolmanda osapoole veebilehel. kui te ei ole tuttav ta. me saame aidata teil jälgida seda. Tavaliselt kohaliku levitamise keskus(post office) tuleb 10-15 päeva(Euroopa, Aasia),10-25 päeva(Põhja-Ameerika,Austraalia),30-60 päeva(Lõuna-Ameerika), tarne. kui te ei ole recive oma paketi puhul 30 päeva(Euroopa, Aasia),40 päeva(Põhja-Ameerika,Austraalia),60 päeva(Lõuna-Ameerika). palun kasutage jälgimise numbri saada oma paketi, Alates peaaegu postkontor oma vastuvõtva aadress. Palun andke meile oma õige aadress. või teie pakk ei ole tarne edukas.
Võtke Meiega ühendust : saate võtke meiega ühendust Aliexpress sõnumi süsteemi, tavaliselt sõnumi vastas 1 tööpäeva jooksul. kui on mingeid probleeme, siis palun võtke meiega ühendust, me püüame oma parima, et sind aidata.Võite võtta ühendust ka Aliexpress klienditeenindusega.
Umbes Out Of Stock : Meil on ka müüa oma tooteid teistes platvormi või veebilehel. nii, et on väike võimalus, et toode, mida osta on out of stock. tavaliselt võtame teiega ühendust 1-2 päeva jooksul. Palun tellimus tühistada lahkelt. meil on nii et vabandan vea. kui see on juhtunud, et teid. me oleme nii vabandan, et. pakume teile allahindlust või kupongi, et näidata meie austame teid. seda saab kasutada järgmise ostu. täname oma arusaamist.
Muude Tegevuspõhimõtete : Tõsine Ostja Ainult! Palun koht, et ainult siis, kui olete nõus kõigi TINGIMUSTEGA.

Deklareeritud atribuudid

Brändi Nimi:
Oranž Hobi
Vanus:
> 8 aastat vana
Sugu:
Unisex
Tüüp:
Mudel Hobi Maali Tööriistad
Mudeli Number:
UA90012
Hoiatus:
Lämbumisoht,8+
Materjal:
Raamat
Skaala:
NO
Teema:
Mudel Vahendid

Parimad ettepanekud