Osta ühe klõpsuga 0 0.00

0-Kaup
Maksud 0.00
Kokku 0.00
10 Lilla Värv B Märkus kroontšakra Jäätunud Quartz Crystal Laulmine Kaussi tasuta seemisnahast ja o-rõngas

10 Lilla Värv B Märkus kroontšakra Jäätunud Quartz Crystal Laulmine Kaussi tasuta seemisnahast ja o-rõngas

€ 39.00
€ 40.60
 

Laos
Summa


Tere tulemast meie poe ja on huvitav meie esemed,me tarne üks vaba seemisnahast ja o-ring crystal laulmine kaussi!
Need ilusad ja luminestsentsmaterjalide kausid tekitavad ekspansiivne heli, mis on tervendav keha sügavamates kudedes. Meeldejäävaid iidsed templid, meie Klassikaline Jäätunud Kausid eritama tervendav maatriks, kus iganes nad kõlasid. Mõju mängib Klassikaline Jäätunud Kausid kodu, kontor või suur hulk milles võib olla rohkem madalikule ja aidata kaasa stabiilse, rahumeelse energia. Väga reljeefsete ja valgust täis Klassikaline Jäätunud potid on ideaalne läbipuhumisaparaadi vahendid suurte rühmade, meditatsiooni ja sise-ja välistingimustes tervendav ja aed kaart. Klassikaline Jäätunud kausid läbi Maa energia. Nende valge värv meenutab puhtus ja uue algus. Loomulik valgus suurendab kaussi energia ja Feng Shui kaevata. Oma Zen-skulptor välimus on tervendav ja nende Yin/Yang omadusi tähe. Klassikaline Jäätunud ümardatud ja valgust täis kausid ringi täielikum, siledam toone kombineerida jaoks kõige magusamad Universaalne harmooniad.
Meil on ekspert, kes saab tooni otsing. Seal on täiuslik C C C C C# D D# E F# G G# A A# B muusikaline lisa 1. oktaavi, et 7. oktaavi, peamiselt on 3th oktaavi, 4. oktaavi. Saame toon tahes kuju laulmine kaussi arvesse täiuslik muusikaline märkus. Nii et üks komplekt toode on väga lihtne meid.7tk nagu üks komplekt või 8pcs kui üks komplekt, või 12tk või 13pcs kui üks komplekt, olemas on 36pcs kui üks komplekt, liiga
Rakendus :
Funktsioon Iga Tšakra :
Kuidas mängida
1. Mängida jäätunud lõpeta kvarts laulu-potid, haarake suede-kaetud tool nagu te hoiaksite pliiatsit.
2. Rakendades isegi surve, aeglaselt juhend vahendi ümber väljaspool rim, hoides kindlalt kui võnkumine algab ehitada ja soovitud helitugevus on saavutatud. Vahend peaks olema kerge nurga all väljapoole kaussi ja tähelepanu tuleks säilitada pidevat ühtlast survet. Kui tööriista tunne see on kopsakas off kausi, kui velg muutub blur, kui ebameeldiv müra tekkida, või kui heli on summutatud ajal mängib ta näitab overage või ebaühtlane surve.
3.Praktika on parim viis õppida kontrolli tooni ja mahu, kus jätkus tava meisterlikkust üle korraliku tehnikat mängides muutub loomulik. Kausi on võimalik mängida suvalises suunas. Eemaldamine tööriist pärast laulu velje võimaldab kausi jätkata resonating ja lubavad heli hakkavad aeglaselt vähendada helitugevust. See võimaldab tõrgeteta värvitoonide üleminekud kui kasutate mitut kausid. Heli loomulikult sulatamine, kui teine kauss on aktiveeritud. Soovitame mängides nr Quartz crystal singing kausid jooksul läheduses mõnda isikut, pea, nägu ja kõrvad, et vältida kuulmist, kokkupõrked või muud õnnetused. Vältida mängides quartz crystal singing kausid jooksul 12 tolli teineteist, sest nende tugev vibratsioon või harmooniline järelmaitsega võib põhjustada purunemist või purunemine. Säilitades kõrge maht ja maksimaalne vibratsioon on kahjulik kõigile kristall-kausid. Kui seda teha korduvalt kristall kauss, võib-olla pingelised ja mikroskoopilised praod saab luua kvarts, mis võib põhjustada laulmine kaussi, et hiljem ei suuda.
See on kõige parem hoida ja transportida Quartz crystal singing kausid on kandekott, mis sobib kauss tihedalt ümber rindkere. Me ettevaatust vastu korjamine kauss üles või veavad kausi oma rim nagu jälle see paneb surve alla kauss, mis võiksid seda kahjustada.
Shippment
a) eespool Esitatud oodatav tarneaeg on ainult teie viide,kui te ei saanud maatüki/toote ajal,pls andke mulle teada,me püüame oma parima, teie jaoks
b) Impordi-tollimaksude,maksude ja muude tolliga seotud tasudest, ei arvestata hindade Ostjad peaksid kandma kõik rceponsibility kõigile lisatasu eest tekkinud.
Tagasiside
Kliendi rahulolu on meile väga tähtis!
Kui olete rahul asjad, mida te tellinud, jätke palun tagasisidet!
Kui te ei ole rahul objekte, mida tellida, palun võtke meiega ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet. Me saame teha koostööd, et lahendada Kõik probleemid!

Deklareeritud atribuudid

Brändi Nimi:
SINGINGBOWL
Mudeli Number:
Quartz Crystal Laulmine Kaussi

Parimad ettepanekud