Osta ühe klõpsuga 0 0.00

0-Kaup
Maksud 0.00
Kokku 0.00
Ilus Pärl õie 5TK Vaik Vannituba Tarvikute Komplekt seebidosaator/Hambahari Omanik/Trummel/Seep Roog Kuld

Ilus Pärl õie 5TK Vaik Vannituba Tarvikute Komplekt seebidosaator/Hambahari Omanik/Trummel/Seep Roog Kuld

€ 28.00
€ 54.32
 

Laos
Summa


Viie-osaline vannituba komplektid - Materjal : Vaik - Kaal : 1.7 KG -size : Seep roog : 14 * 9 * 2 CM Cupsx2 : 8 * 8 * 10 CM Emulsiooni pudelis : 18 * 9 * 9 CM Hambahari omanik : 12 * 8 * 9 CM Kallid kliendid : tooted on väga habras me pöörama rohkem tähelepanu pakendile kui leiad, et pakend on katki, kui te seda vastu võtta siis peaks meiega esimest korda ja palun saatis meile pilte. Me võime tagasi oma raha tagasi või saadetakse teise komplekti teile tasuta. Kui teil on vaja tagasi kogu projekti, sa pead kandma kauba ise teeme oma parima, et pakkuda parimat teenust igal klientidele. Palun ära anna ühtegi halba tagasisidet. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega otse. Alusta oma arusaam. Tule
1 : Saksamaa klientidele
palun andke meile oma EORI number, kui soovid saata Fed Ex või TNT . Ilma nendeta ei saaks me ainult DHL, Hong Kong post või Hiina Postitus !
2 : et vene kliendid
palun jätke oma täielik nimi ( vähemalt 3 sõna ) , sealhulgas eesnimi, keskmine nimi ja perekonnanimi, muidu vene Postitus ei vabastab paki ja tagasi Hiinasse !
3 : Brasiilia kliendid
kui soovite laeva Fed Ex, DHL, TNT, UPS, palun ütle mulle oma tulumaksu number ( CPF või CNPJ ). Ilma selleta toll on kauba tagastamine Hiina .
4 : Ukraina, Valgevene klientidele
Kui otsustate laeva Hiina Post( eriti Ukraina, Valgevene ), palun oodake kannatlikult, see on natuke aeglane, vähemalt võtab umbes 30 päeva .
5 : klientidele, alates Lõuna-Ameerika
kui teil on tulumaksu arv ( näiteks Argentina, Peruu, Colombia ,jne) , see vähendab palju probleeme tolliga.

Deklareeritud atribuudid

Mudeli Number:
Sada kakskümmend kaks tuhat kaks
Tüüp:
Viie-osaline Komplekt
Materjal:
Vaik
Funktsioon:
Öko-Sõbralik
Brändi Nimi:
ShangSuRenPin
Nimi:
SIBAOLU

Parimad ettepanekud