Osta ühe klõpsuga 0 0.00

0-Kaup
Maksud 0.00
Kokku 0.00
Esi-Shock Tower Absorber Plaat Alumiinium Jaoks Rc Hobi Mudel Auto 1/10 Axial Yeti Rock Racer AX90016 Lollakas Roomik Parandamata Osi

Esi-Shock Tower Absorber Plaat Alumiinium Jaoks Rc Hobi Mudel Auto 1/10 Axial Yeti Rock Racer AX90016 Lollakas Roomik Parandamata

€ 6.00
€ 10.92
 

Laos
Summa


Tere tulemast RCAWD Toote Nimetus : Front Shock Tower Absorber Plaat Brändi Nimi : RCAWD Sõiduki Tüüp : Sõiduauto Kohaldatav RC Autod : Desert Buggy Roomik Skaala : 1/10 Materjal : Alumiinium Sulamist Sõidukite Tootja : Axial Yeti Rock Racer AX90026 Kütuse Allikas : Elektriline Sugu : Poisid & Tüdrukud, Värv : Sinine, Must, Oranž, Hõbe-Titaan Pakend tükk Pak. : Üks Töö Kirjeldus : 1. Olema valmistatud legeeritud alumiiniumist. On hea korrosiooni-vastupanu kinnisvara, väike tihedus, kõrge tugevus ja soojusjuhtivus . 2. Iga suurus on täpne, ideaalne sobivus originaal mudel . 3. Värvi anodeerimine . Kõrge tugevuse,kulumiskindluse tõend,hea korrosiooni-vastupanu vara ja soojusjuhtivus.
____________________________________________________________________________________________________________________________
Toodete Kohta
Umbes Värv : Metall tooted olid värvilised, mida anodic oksüdatsiooni ravi . Mõnikord värv on natuke erinev anodic oksüdatsiooni ravi . Loodan, et te seda teada enne tellimuse.
Umbes Scratch : , Sest metall on väga lihtne olla kriimustatud. Metallist tooteid võib mõni defekt pinnale, nt scratch. Me loodame, et teie arusaam.
Umbes Eri Partii Protsess : võib-olla iga perioodiline protsess on mõned differents välimus, see ei mõjuta toodete töötavad. Loodan, et te seda teada enne tellimuse.
Umbes Kohaletoimetamise Aadress 1. palun kinnita, õige aadress enne järjekorras . Kui teil on vaja muuta aadressi pärast, et palun tühistada ja uue tellimuse õige aadress . 2. palun pakkuda aadressi inglise keeles. Analphabetic süsteem aadress ei ole saadetud läbi shipping company . Ja see, et võidakse tühistada . Ali Express Premium Kohaletoimetamine Vene Ostja 1. Vastuvõtja Nimi sodi olema pass nimi. 2. Kuu väärtus peaks olema alla 1000 euro ja kaal peaks olema vähemalt 31kg . Või sa pead maksma tulumaksu . 3. Kogus toode üks suurus või värv , ei tohiks olla rohkem kui 5 tk . Või sa pead maksma tulumaksu . 4. Pärast tarnimist Et vedaja küsib, et pakkuda passi number , passi-nime ja passi Väljaandmise Kuupäev . Ja teil on allkirjastatud tollivormistuse litsentsilepingu online.
Võtke meiega tagastamise 15 päeva jooksul, kui te ei saa pärast 60 shipping päeva. Pakkuda tracking numbri, mis on jälgimine teabega . Pahaks, kui toode on katki laevandus.

Deklareeritud atribuudid

Kasutamine:
Sõidukid & Puldiga Mänguasjad
Nelivedu Omadused:
Shell/Chassis/Wing/Juhataja
Sõiduki Tüüp:
Autod
RC Osad ja Accs:
Pistikud/Juhtmed
Upgrade Osad/Tarvikud:
Amortisaator
Mudeli Number:
AX31003
Brändi Nimi:
RCAWD
Materjal:
Sulam, Alumiinium
Vahend Tarvikud:
Esi-Shock Tower Absorber Plaat
Kaugjuhtimispult Lisaseadmed/Seadmed:
Esi-Shock Tower Absorber Plaat
Toote nimetus:
Esi-Shock Tower Absorber Plaat
Sõiduki Auto Tüüp:
Desert Buggy Roomik
Skaala:
1/10
Eest:
Aksiaal-Yeti Rock Racer AX90026
Fuel Source:
Elektriline
värv:
Sinine, Must, Oranž, Hõbe-Titaan
Pakend Tükk Pak. :
one piece

Parimad ettepanekud