CHUSE 100tk Ühekordsed Steriliseeritud Professionaalne 3F Tätoveering Nõelad, Tätoveering Kulmu Pliiats Masina Nõelad, Tätoveering

CHUSE 100tk Ühekordsed Steriliseeritud Professionaalne 3F Tätoveering Nõelad, Tätoveering Kulmu Pliiats Masina Nõelad, Tätoveering

€ 6.00
€ 7.48
 

Laos
Summa


Laos! Kiire Kohaletoimetamine!
100tk Shader Tätoveering Masin Nõela 3 F
Omadused : turvaline ja puhas Iga nõel on eelnevalt steriliseeritud koos E. O Gaasi kutsestandardi pikkus aasa latid sobivad kõik tätoveering masinad Nõela Baar Valmistatud Tüüp 304 Roostevabast Terasest Vardale Pebred Valmistatud Tüüp 316 Roostevabast Terasest, mis on Valmistatud CE, ISO & EE tehnilised andmed. Ühekordsed ja kasutamiseks valmis, Suurus, steriliseeritud kuupäev ja lõppemise kuupäev, trükitud iga paketi.
Järgige Suurused On Vaba valik : Korter Varjutaja (F) : 3, 4, 5,6, Round Liner (RL) : 1, 2, 3, 5, 7.
Pakett Sisaldab :
100tk/palju 3 F Tätoveering Nõelad
Meil on Ehtsad CHUSE Brändi. CHUSE on registreeritud ELI, Ameerika Ühendriigid, Hiina, Jaapan, Korea Vabariik ja nii edasi.
Kõik Chuse kaubamärgiga toodete kõrge kvaliteedi ja konkurentsivõimelise hinnaga. Ja kõik CHUSE Pigmendid sain Tunnistuse Saksamaa Dermatest Suurepärase aruande.
Kõrge kvaliteet ja parim teenindus, Chuse bränd on järjest rohkem ja rohkem tuntud kogu maailmas. Loodan, et rohkem ja rohkem koostööd teiega, ükskõik, oled sa väike jaemüüja või Hulgimüüja.

Deklareeritud atribuudid

Tüüp:
Tätoveering Nõela
Mudeli Number:
3F
Brändi Nimi:
CHUSE
Kogus:
100tk
Nimi:
3F Steriliseeritud Nõelad
1. võimalus:
Korter Varjutaja (F)
2. võimalus:
Round Liner (RL)

Parimad ettepanekud