Asendamine Projektor Lambi NP15LP 60003121 jaoks NEC M230 M260 M300 M311X M300XG M300X M271X M271W 180 päeva garantii

Asendamine Projektor Lambi NP15LP 60003121 jaoks NEC M230 M260 M300 M311X M300XG M300X M271X M271W 180 päeva garantii

€ 24.00
€ 25.18
 

Laos
Summa


Lambi mudel : NP15 LP
Lambi tüüp : 100% uued asendamine lamp, millel on kõrge heledus
Päritolu : Guangdong Hiina (Mandri)
tööelu : u. 2000hrs garantii : 180days alates ostja saada lambid Töötavad : Nec M300 X, Nec M300, Nec ME270 XC, Nec M260 W, Nec M300 XC, Nec M260 XS, Nec ME300 X+, Nec M260 XSG, Nec M230 X, Nec NP-M260 W, Nec NP-M230 X+, Nec ME260 X+, Nec ME270 X, Nec M230 X+, Nec NP-M260 X, Nec M260 WS, Nec M260 X, Nec NP-M300 X. jne odavam hind lamp NP15 LP ilma korpus : Säilitada lambi eluiga:
1. Lülitus toide tähelepanu, et.
Tavaliselt, kui me lülitage projektor, sa peaksid lülitage toide esimene, ja seejärel vajutage ja hoidke all LAMBI indikaator projektori juhtpaneel, kuni roheline tuli ei vilkuma. Shutdown ei saa otse lõigata võimu, kuid peaks kõigepealt hoia LAMBI indikaator, kuni roheline märgutuli ei vilgu, projektor jahutusventilaator, lõpetab pöörlemise, ja lõpuks katkestas võimu. Nii, et parem lülitage projektor on toide elu lamp ja projektori sisemised osad elule suurt mõju.
2. Vahetamise intervall peaks olema umbes 5 minutit.
Kuna projektor on toide, kasutades proportsionaalse impulsi laius modulatsiooni meetod kraanivee buck ja pinge regulaator, pideva võimsuse töötlemise ja tegelevad need lingid, projektor toide sisse-ja väljalülitamise lüliti ja trafo töötab kõrgem sagedus, lülitit sagedase vahetamise protsess on loomulikult ilmuvad märkimisväärse kahju lüliti, need kahjud tuleb kanda soojust eraldub läbi, nii et temperatuur sees projektor, plus lamp ise välja Soojuse kogutud projektor sees väike ruumi, seda on lihtne teha, pirn plahvatus nähtus. Lisaks sagedane lülitus toide, vaid ka projektori lamp toota suur mõju praegusele projektsioon lamp on väga lihtne kahjustada. Selleks, et vältida kahjustusi, et on need sibulad, me ei püüa lülitage projektor sageli, kuid pidage ka meeles, et pärast väljalülitamist projektor kui soovite taaskäivitada, siis patsient peab ootama umbes 5 minutit.
3. Ei tööta rohkem kui neli tundi korraga.
Kui projektori lamp pikka aega töötada, projektor sise-imaging süsteemi võib eraldub palju soojust, need soojus viib projektor toas kiire temperatuuri tõusu, sest projektori lamp seina kvarts all kõrge temperatuuri tingimustes hakkab tootma devitrification Nähtus, mille tulemuseks valged laigud, nii palju vastupanu lõpetada valguse läbitungimist, nii et local area ebanormaalne temperatuuri tõusu ja seega põhjustada edasist laienemist devitrified ala, nii et heledus kiire langus, ja mis toob tõenäoliselt kaasa pirn plahvatus. Seega, nii palju kui võimalik, me peame pöörama tähelepanu lase projektor iga kord, kui töö ei kesta kauem kui neli tundi.
Paketi andmed :
Tugevdada paketi, et vältida toote kahjustumist transpordi ajal, ärge muretsege.
Me laev see 1-2 tööpäevaga pärast oleme saanud tellimuse . Aliexpress : See tuleb tolli tasu , see sõltub tolli oma riigi E-packet : See on vaja kauem aega ja jälgimise imformation on hilinenud. Venemaa : Oma täisnimi on vaja . sealhulgas eesnimi+keskmine nimi+perekonnanimi , DHL ,UPS ,FEDEX ,TNT ei ole saadaval vene keeles , kui soovite, kiire tarne palun vali E-EMS . Et Brail : Palun ütle meile oma CPF EI, sa valida DHL,UPS,TNT,FEDEX .
Mis tahes põhjusel tagasi toode ,võtke meiega palun ühendust oma esimese aeg enne paned vaidluse või meile negatie tagasisidet . Kaup, mis on kahjustunud või kadunud osa ei kuulu tagastamisele Ostja peaks võtma laevandus tasu, kui järgmistel põhjustel tagastamise happaned, 1. Kliendid ostnud, mida nad ei arva, et osta või ei meeldi (mitte-kvaliteedi probleemid) 2. Kaup on juba välja garantii lõppemist, mis on 180 päeva alates ostja saada lamp.
Saadetise Andmed Aliexpress : See tuleb tolli tasu , see sõltub tolli oma riigi E-packet : See on vaja kauem aega ja jälgimise imformation on hilinenud. Venemaa : Oma täisnimi on vaja . sealhulgas eesnimi+keskmine nimi+perekonnanimi , DHL ,UPS ,FEDEX ,TNT ei ole saadaval vene keeles , kui soovite, kiire tarne palun vali E-EMS . Et Brail : Palun ütle meile oma CPF EI ole , kui sa valida, DHL,UPS,TNT,FEDEX . Toetuse ja Poliitika tahes põhjusel tagasi toode ,võtke meiega palun ühendust oma esimese aeg enne paned vaidluse või meile negatie tagasisidet .
Kaup, mis on kahjustunud või kadunud osa ei kuulu tagastamisele
Ostja peaks võtma laevandus tasu, kui järgmistel põhjustel tagastamise happaned,
1. Kliendid ostnud, mida nad ei arva, et osta või ei meeldi (mitte-kvaliteedi probleemid)
2. Kaup on juba välja garantii lõppemist, mis on 120 päeva alates ostja saada lamp.

Deklareeritud atribuudid

Brändi Nimi:
LUUMENIT&OEM
Mudeli Number:
NP15LP
lambi number:
NP15LP
Garantii:
180 päeva
Eluiga:
2000H
Päritolu:
Guangdong, Hiina (Mandri)
Funktsioon:
ühilduva lamp eluaseme
Kasutamine:
äri -, kooli -, haridus -, kodu
Work for Nec:
M230, M260, M300, M311X, M300XG, M300X. jne
tarne:
1-2 business days

Parimad ettepanekud