Uus LED music kontroller Üldine muusika telk LED riba, kontroller

Uus LED music kontroller Üldine muusika telk LED riba, kontroller

€ 22.32
 

Laos
Summa


Üldine muusika telk LED riba, kontroller
1. Verview
Power-and-go intelligentne kontroller saab automaatselt sisse muusika telk mode üldise telk mode, määrates kindlaks audio sisend signaali. Ja seda saab muuta automaatselt tuhandetes vormide abil sise-algoritm.
2. Tehnilised parameetrid
1. Töötemperatuur : -20 - 60 °C
2. Tööpinge : 5 V – 24 V
3. Signaali väljund : SPI signaali, 250pixels; kohaldatav lamp rant : WS2811/WS2812.
4. Tarbitav võimsus :
5. Toote suurus : 81mm×51mm x 23mm
6. Toode net kaal : 58g
3. Kasutamine kaalutlused
1. Läbi erinevate valguse kombinatsioon moodustab valguse baar, string valgus ja punkt-allikas kerge, kombineeritud mustri paigutus, personaliseeritud mõju on võimalik realiseerida.
2. Töötleja üldiselt on liik, mis peab olema kooskõlas eri liiki muusika. Vastutava töötleja vahet tüüp sõltub intensiivsus audio sisend signaali. Kui intensiivne valgus on vaja muutusi, keera volume kuni maksimaalse ja valjuhääldi on kohandatud sisseehitatud helitugevuse funktsioon heli.
3. Seda on soovitatav kasutada madala kerge tase toetus kerge kokku pimeduse ja säilitada sobiva distantsi, et vältida silmade ebamugavustunnet.
4. Audio kaabli pikkus on erinev paigaldamise ja toote audio kaabel, mida kasutatakse peamiselt testimise funktsioon, ja see on soovitatav valida parem-performance audio kaabel varjab funktsioone, et saada paremat helikvaliteeti ja vältida audio kaabel müra põhjustatud antenn mõju.
5. Vastutav töötleja saab sisendsignaali kahe vasaku ja parema kanali, ja ainult ühe kanali sisendi oluliselt vähendada mõju valguse muutus. Ja OLEN, OLEN 3,5 mm audio kaabel kasutab kolme etapi ühendust kahe kanali režiimis, ja palun mitte kasutada nelja etapi ühendust mikrofoni režiim.
6. Väljund kaks võimalust, kasutades ühe-kahe heli ühendust või üks-kaks paar rida otse mängija töötleja ja heli. Ei kasuta üks-kaks lotus ühendust, et eraldi väljundid vasak ja parem kanal, mis viib ainult ühe kanali sisendi vastutava töötleja ja heli.
7. Et paremini kinni algse stiili muusika, audio omandamise töötleja võtab vastu 3,5 mm audio kaabel input, mitte koguda heli, kasutades mikrofonid.
8. Kontrolleri väljund võime on piiratud, nii et signaali võimendi on vaja laiendada signaali line või selliste väljundi. Signaali võimendi isoleerida võimu seas valgus baarid erinevate pinge, jagades signaali seas valgus baarid erinev pinge.
4. Teade
1. Vältige seda niiske keskkond, ja vältida ühendust veega ja teiste vedelikega.
2. Toote kasutamine eemal magnetväli.
3. Ärge lubage lastel puudutada juhtmestik, nii, et vältida kahju, mis on põhjustatud toote liides ja juhtmed vead.
4. Mitte-asjatundja on keelatud avada kest.
5. Toote välimus kasutab metall materjali, nii et rooste tõttu nullist, pinna kihi koorimine ja looduslik metalli oksüdeerimise ei kuulu garantii alla.
5. Anti-piraatluse avaldus
Autoriõiguste teave on lisatud, ei otseseid ega kaudseid, ja näitan kindlaksmääratud tingimustel. Kopeerimine ei saa karistada.
6. Paigaldusjuhendis

Deklareeritud atribuudid

Toote Tüüp:
RGB Controler
Toite Allikas:
DC
Mudeli Number:
LED riba, kontroller
Garantii:
-
sertifitseerimine:
CE
Controled Meetod:
SPI signaali
Pinge:
5-24V
Ühenduse Režiim:
-
Maks. Koormuse Võimsus:
< 0.3 W
Võimsus:
< 0.3W
Materjal:
-
Kauge Vahemaa:
-
Võnkumise sagedus:
-
Kohaldatava Tuled:
WS2811/WS2812

Parimad ettepanekud