Toetust Dropshipping Fresneli Läätse Läbimõõt 250 mm Fookuskaugus 100 mm Kõrge valguse jahuti fresneli läätsest DIY solar objektiiv

Toetust Dropshipping Fresneli Läätse Läbimõõt 250 mm Fookuskaugus 100 mm Kõrge valguse jahuti fresneli läätsest DIY solar

€ 19.00
€ 20.30
 

Laos
Summa


Toote Kirjeldus :
Toode
Fresneli läätsest
Välimus
Ring
Läbimõõt Suurus
250 MM
Paksus
2 MM
Materjal
PMMA
Soone pigi
0,3 mm
Töötemperatuur (°C)
80 (Maksimaalselt)
Fookuskaugus
100 MM
Optiline läbilaskvus
92%
Suurendus korda
4 kuni 5 korda
Toetust Dropshipping Fresneli Läätse Läbimõõt 250 mm Fookuskaugus 100 mm Kõrge valguse jahuti fresneli läätsest DIY solar objektiiv
Eri tüüpi objektiivid on kasutada erinevate productsm,kui teil on vaja
neile, et palun suhelge meiega igal ajal!
_________Oluline selgitus :
Kui soovite osta Fresneli läätsest DIY lihtne, projektor,kui ostate neid enne, et palun lugege Selgitus : ).
Kui te loodan, et kui sa DIY lihtne, projektor, mis te saate sai Professionaalne projektor või loodate, et projektsioon mõju nagu Professionaalne projetor ,palun lugege, sõnad :
Kui teil on kasutatud Fresneli läätsest või suurendusklaasi DIY lihtne, projektor, et kaupade lihtsalt võimalik tõestada projektsioon põhimõte,mõned ajad tingitud heleduse Mobiiltelefoni ja mõned muud tegurid, et kui sa DIY ei saa aru saanud, Professionaalne projektsioon mõju,nähtus on normaalne,sest heleduse Professionaalne projektor on 200~300 Watt,kuid oma mobiiltelefoni lihtsalt on sadu millivatti,Loodan, et saate mõistmise põhjus, vahel lõhe eest, DIY ja Professionaalne projektor.
_________Mõni Inimene langes nii imelik : Mis on Enne ja pärast Fresneli läätsest?
Ehitus kõik Objektiiv masin on Enne ja pärast Fresneli läätsest saa müüa turul,see on saab täiuslik parandus-ja suurendatud mõju pildile.
Kuid mõned mobiiltelefoni või PAD või mõnel LCD paneelil saab toetada ühtse Fresneli läätsest, nii et saate valida ise.
__________Teade :
Asukoht Enne Fresneli läätsest : See on
Lähedal kaamera vahel paigaldatud objektiivi ja LCD-ekraani.
Asukoht Pärast Fresneli läätsest : See on Paigaldatud, vahel pirni ja LCD paneelil.
__________Sõprus nõuanded :
Kui teil on vaja lasta Fresneli läätsest muutunud väiksemate või puurimine,palun pool Sile pind, et Vältida kahju Fresneli läätsest rebenemine,Trapetsikujulise korrektsiooni vahemik ei saa, liiga suur, et ei lase pilti breezing.
Kui Fresneli lääts on lihtne sissejuhatus
Fresneli läätsed on vormitud alates precision optical-klassi akrüül.Pinna Fresneli lääts on valatud paljudesse ümmarguse,kontsentriliste rida.Need ümmarguse ringi anda Fresneli läätsest a sikk-sakk või sawtooth ristlõige.Iga sawtooth loob tilluke prisma.Fresneli läätsed on kompromiss efektiivsuse ja pildi kvaliteeti.Kõrge groove tihedus võimaldab kõrgema kvaliteediga pildid.kui madal groove tihedus saagi parem efficiency.By valides asjakohane volitusi need prismad,disainerid on võimalik määratleda fookuskaugus ja kontrolli pildi kvaliteet.LED luup, fresneli läätsest päikeseenergia, tagumine projektsioon fresneli ekraan,fresneli solar concentrator,fresneli luup,kaamera fresneli tähelepanu keskpunktis ja nii edasi.
Juba 18. sajandil (1748), on leitud, et traditsioonilised energia murdumine läätse ainult toimunud pinnale ja eemaldada nii palju keskmist osa, ning jätab pinna kõverus, mis on moodustunud õhuke korter objektiiv, saab veel säilitada hea energia läbilaskvus.
Fresneli läätsest, et moodustuks õhuke korter objektiiv, selle profiili nägema sawtooth kuju, aga tegelikult iga külgneva laba Nurk on pidevalt muutuv, Nurga muutus on selleks, et keskenduda tuli koonduvad samas kohas.
Klassifikaatori Fresneli läätsest :
Vastavalt selle keskmes on erineva kuju, võimalik jagada punkti fokuseerimine Fresneli läätsest ja joon tähelepanu Fresneli läätsest.
Punkti fokuseerimine Fresneli läätsest :
Vaata eestpoolt nagu viskamise komplekt, koosneb ring, ring, kontsentrilised ringid :
Lineaarne Fresneli lääts on suhteline tähelepanu keskpunktis poolest Fresneli läätsest, tema positiivne kuju välja nagu päästik, vaata profiilis On ka punkt muutmise sawtooth kuju, erinevalt plaadi Fresneli läätsest, see objektiiv, keskenduda tuli moodustavad sirge :
Fresneli läätsed on kõige sagedamini kasutatav valguse kogumise taotluste,nagu kondensaatori süsteemide või saastav/detektor seadistuse. Fresneli läätsi saab kasutada ka suurendajad või projektsioon läätsed.See Objektiiv on ka suur trahvi print raamatuid, ajakirju,kaarte,telefoniteenused,retseptid,jne. See võib tõesti olla suur ja loominguline kingitus lastele nagu mänguasi ja eakatele, kes vajavad visuaalne abi.
Järgmised teatada sobib kõigile klientidele .
Enne ostu, et teie , Palun võta üht minutit, et lugeda allpool määrusega .
See aitab meid palju teha äri rohkem lihtne ja läheb tõrgeteta :
1. Umbes laevandus
A DHL : 2-7 päeva
B Singapur EMS : 15-45 päeva
C Singapur post õhu-post : 20-60 päeva
Kui teie riigis vaja läbi teiste transpordi saata kaupade, Palun võtke meiega ühendust, et aidata teil lahendada transpordi probleem.
Eeskirjade kohaselt on venemaa post office, kõik vene ostjad peavad esitama täieliku nimi oli võimalik kiirenemist pakett.
Kui te olete vene kliendid, palun anda oma täielik nimi, tänan teid koostöö.
2. Umbes garantii Ja müügijärgne teenindus
Me anname oma kliendile parim pärast-müüki teenust , Nii et me

Deklareeritud atribuudid

värv:
Selge
Läbimõõt:
250 mm
Paksus:
2mm
Kasutamine:
Optiline
Kuju:
Plano
Mudeli Number:
250-100
Brändi Nimi:
DOUMOO
Materjal:
Plast
Struktuur:
Plano
Pakkimine:
Karp+vaht
is_customized:
Yes
Kuju:
Ring
Fookuskaugus:
100 mm
Läbimõõt:
250 mm
Tugi:
Dropshipping

Parimad ettepanekud