1TK 30A Mini VNH2SP30 Stepper Motor Driver Monster Moto Kilp moodul Arduino

1TK 30A Mini VNH2SP30 Stepper Motor Driver Monster Moto Kilp moodul Arduino

€ 3.15
 

Laos
Summa

1 TK 30 A Mini VNH2 SP30 Stepper Motor Driver Monster Moto Kilp moodul Arduino
Kirjeldus :
See on sisuliselt ramped üles versioon meie Ardumoto mootorsõiduki juht kilp. See koletis shield me oleme asendatakse L298 H-silla paari VNH2 SP30 full-bridge motor drivers. Me oleme ka beefed üles toetama lülitused nii et selle pardal on võimelised juhtima paari suure voolu mootorid! VIN-kood ja mootor välja lõi meie 5mm, kruvi-terminalid (ei kuulu komplekti), mistõttu on lihtne ühendada suuremate gabariidi juhtmed.
Omadused : Pinge max : 16 V Maksimaalne praegune hinnang : 30 Praktiline Pidev Vool : 14 Current sensing kättesaadavaks Ardu analoog pin-MOSFET kohta-vastupidavus : 19 mΩ (ühe jalaga) Maksimaalse PWM sagedus : 20 k Hz Termiliselt Shutdown Alapinge ja Ülepinge shutdown
Märkus :
Kui kasutad seda juhatuse äärmiselt suure nõudluse rakendusi, võib olla vajalik suurendada soojustuse soojust-valamu või fänn ja joota juhtmed otse pardal, selle asemel, et kasutada kruvi-terminal (lisaks hulgaliselt muid komplikatsioone, esineb kõrge-praeguse süsteemi), Kuid kasutamisel laevas hoovused kuni 6 A kiibid on vaevu muutunud märgatavalt soe.

Deklareeritud atribuudid

Mudeli Number:
VNH2SP30
Samm Nurk(kraadi):
/
Holding Torque:
/
Praegune / Etapp:
30A
sertifitseerimine:
/
Tüüp:
/
Faas:
1
PWM sagedus:
20 kHz Max
Pinge:
16V Max

Parimad ettepanekud