CHIZIYO 1tk Auto Ice Siid Hingav Kaela Pehme Mälu Vaht, Auto istmekate Pea kuklasse Ülejäänud Padi Peatugi sisustuselemendid

CHIZIYO 1tk Auto Ice Siid Hingav Kaela Pehme Mälu Vaht, Auto istmekate Pea kuklasse Ülejäänud Padi Peatugi sisustuselemendid

€ 7.00
€ 7.59
 

Laos
Summa


Klientidele
Teeme oma parima, et tagada kiire teenindus. Samas, kui Rasked ilmastikutingimused, Puhas Kohandatud, Pühad jms põhjus, mõnikord ettenägematuid viivitusi võib tekkida. Kui see on üle 35 päeva, kuna sinu makse kuupäev ja ta ei ole seda kätte saanud, võtke meiega kohe, me töötame kiiresti leida objekt ja aidata seda lahendada.
Tähelepanu :
Kui soovite kaupa kiiresti, saame saata see EMS, UPS,DHL jne. Kuid on pluss mõned kaupa .Ärge võtke meid kõigepealt, kui sa tahad seda muuta, et EMS,UPS,DHL kuller jne.
Kui oled oma ostuga rahul, me siiralt loodan, et sa ei jäta meile positiivset Tagasisidet ja neli 5-tärni Üksikasjalikud Müüja Reitingud (DSR), mis on oluline kasv meie väike äri.
Lisaks, PALUN ÄRA jäta meid 1, 2, 3 või 4-tärni Üksikasjalikud Müüja Reitingud, sest nad on võrdsed negatiivset tagasisidet. Ainult 5-Üksikasjalikud Müüja Reitingud on teretulnud.

Deklareeritud atribuudid

Materjal:
Looduslik Kiud
Täitematerjal:
Sünteetilised Kiud
Brändi Nimi:
CHIZIYO
NO:
8.5
Materjali Tüüp:
nahk ,puuvill,Ice siid
1:
A140
Suurus:
about 27x19x10cm

Parimad ettepanekud