Tasuta Kohaletoimetamine Kõrge Kvaliteedi AN-K9LP/BQC-XVZ9000/1 Replacment Projektori Lamp Eluaseme Eest Sharp XV-Z9000 XV-Z9000E XV-Z9000U

Tasuta Kohaletoimetamine Kõrge Kvaliteedi AN-K9LP/BQC-XVZ9000/1 Replacment Projektori Lamp Eluaseme Eest Sharp XV-Z9000 XV-Z9000E

€ 27.99
 

Laos
Summa


Projektori lamp brändi Nimi : SHARP Projekti või lambi Mudeli Num be r : AN-K9 LP
Päritolu : Hiina
Pakend Andmed : mull ja kast
Tarneaeg : 24 tunni jooksul
Maksetingimused : paypal, T/T, Western Union
Minimaalne Orde r Kogus : 1 tk
Supply Võime : 10000 PC /M onth
Kvaliteedi Garantii : 6 kuud garantii Detailne Toote Kirjeldus
1.Asendamine ON-K9 LP projektori lamp eluaseme
2.Ühilduva Projektorid mudel : Sharp XV-Z9000 XV-Z9000 E XV-Z9000 U
3.garantii : 6 kuud
4.Lam p elu : 25 00 tundi pakume kõiki marki projektori lambid ja pakkuda mitmeid-valikud teha kliendid rahul. pakume projektori lamp asendamine projektor lambi, mis sobiks projektori lamp, originaal paljaste projektori lamp asendamine paljaste lamp, originaal projektor kirjutaja, asendamine projektor põleti. 1.projektori lambid : originaal paljaste lambid+ korpus esialgse kvaliteediga, kuid kõrge hind tulemuslikkuse.
2.Asendamine projektor lambi lambi kõige konkurentsivõimelisemaks pirce( Me saame täiesti rahuldada klientide pirce ja kogus oma projektor kirjutaja, korpus tootmisliini ja konveieri) 3.algne paljaste projektori lamp asendamine paljaste lamp, originaal projektor kirjutaja, asendamine projektor põleti.
Lampe saab kokku panna vabalt vastavalt kliendi requirpment. Kõik lambid, 6 kuud garantii
Kuidas ja Millal Asendada Projektori Lamp
See võib olla aega, et asendada oma projektori lamp. Projektori lambid vähe nagu nad vanusest. Mõned projektorid võimaldavad teil vaadata, mitu tundi sinu lamp on kasutatud läbi sisseehitatud menüü süsteem. Tavaliselt paar tundi enne eeldatavat lambi eluiga on lõppenud, kuvatakse teade, mis näitab teie projektori lamp ekraani.
Me soovitame, et te nõu oma kasutusjuhendis et määrata kindlaks täpsed juhised oma konkreetse mudeli. Enamikul juhtudel, asendamine hõlmab ainult paar sammu, sealhulgas järgmised : Lülitage masin ja lubavad lambi jahtuda täielikult Eemaldage kate Eemaldage lambi korpus ühik Eemalda vana lambi Kruvi uus lamp ja asendada elamispinna ühiku ja kate. Kõige olulisem asi, mida meeles pidada on see, et sa ei tohi kunagi puudutada lamp või eluaseme otse sõrmedega .
Näpunäiteid pikendab elu projektor ja lamp
Seal on mitmeid meetmeid saab võtta, et pikendada elu oma projektori lamp. Esiteks, võimaldada projektor jahtuda täielikult pärast iga kasutamist enne liigutades või pakendamiseks see kandekott. Sa peaksid vältima ka äärmuslike temperatuuridedon't jäta projektor autosse suvel või kui see on alla 40 kraadi. Teine nipp on teha oma projektori lambi viimane on puhastamine projektor filter suruõhuga iga paari kuu jooksul.

Deklareeritud atribuudid

Brändi Nimi:
XIM
Mudeli Number:
AN-K9LP
Katse:
Kõik lambid on testitud enne shipping
Tüüp:
Projektor paljaste lamp eluaseme
Garantii:
180 päeva
valmistamine:
Kõik lambid on toodetud meie tehases
Osa Number:
AN-K9LP
Compatible Projector :
Teravate XV-Z9000 XV-Z9000E XV-Z9000U

Parimad ettepanekud