Šamott-tellise 100tk kinaver helmed laiali Tarvikud DIY käsitöö ehted lahti helmed ehete tegemise Kinaver wholesal

Šamott-tellise 100tk kinaver helmed laiali Tarvikud DIY käsitöö ehted lahti helmed ehete tegemise Kinaver wholesal

€ 5.00
€ 5.25
 

Laos
Summa


Trompet : läbimõõt:8mm. augu:1,6 mm. :0.3 g
Iarge suurus : läbimõõt 19mm. augu:2mm. :7.2 g
Tere tulemast Topbeads.cn-Meie read lahti helmed ja hulgimüük ehted on kõrgelt meie klientidele. Pakume suurepärast klienditeenindust ja kvaliteeti, et on veel ületama iga online firma Hiinas. Me tervitame päringuid ja püüavad allikas tooteid, mis ei ole loetletud meie saidil. Meie Ettevõtte Eesmärkide saavutamiseks Klienditeenindus on ja jääb meie esmane prioriteet. Kvaliteediga esemeid majanduslikule hinnaga. Pidev osutamine uued ja uuenduslikud disainilahendused. Klienditeeninduse kaudu personali arendamine, meeskonnatöö ja pidev koolitus. Ettevõtte Slogan :
Kvaliteetset teenust, konkurentsivõimelise hinna ja otstarbeka tarne.
Kodulehel info
Kell Topbeads.cn-te ainult leida parima kvaliteediga hulgi-helmed, handcrafts ja ehted. Meie klienditeenindus meeskond saab abi ja juhiseid valik praegune toodete või kavandamist ja tootmist, uusi objekte. Meil on lai rahvusvaheline kliendibaasi ja ootan aidata teil arendada. Oleme uhked meie kiire ja viisakas teenindus. Kui sa oled registreeritud meie kodulehel, siis saad lihtsalt lisada punkte oma ostukorv. Teretulnud on makse Western Union, Panga Ülekanne. Online saadetise jälgimine on ette nähtud oma meelerahu. Kõik tellimused, mis on paigutatud telefoni teel või internetis, on turvaline ja isiklikud andmed on konfidentsiaalsed.
Kvaliteet, Disain ja Väärtus
Nagu juhtiv tarnija hulgimüük ehted, Hiinas, pakume oma klientidele tasumata klienditeeninduse ja oluliselt alandatud hindadega. Hanked ja toodavad oma tooteid võimaldab meil pakkuda väga konkurentsivõimelise hinnaga oma klientidele. Oleme uhked ainult parempidises kõrgeima kvaliteediga kaupu.
Meie Teenus
Me säilitada professionaalne, kuid sõbralik suhted iga meie klientidele. Me hindame ja julgustada soovitusi praegustele ja tulevastele klientidele. Oleme uhked meie kiire ja viisakas teenindus. Online saadetise jälgimine on ette nähtud oma meelerahu.
Tagasi policy :
Me tegutseme "ei-quibbles" garantii, mis tähendab, et kui mingil põhjusel te ei ole rahul oma ostu, lihtsalt tagastab meile selle algne seisukorras 30 päeva jooksul kättetoimetamise kuupäevast. Väljastame täieliku toetuse hind, mida makstakse punkt.
Kui tagasi ei vea tõttu me oleme teinud me hea meelega tagasi kohaletoimetamise tasu.
Maksmine :
Me nõustuda western union ,pangaülekanne jne. Täpsemalt teavet, võtke meiega ühendust aadressil topbeads.cn-kuidas maksta.
Kohaletoimetamine :
Me laev otse maailmas kohtades Hiinast. Hiina kasutab meeter kaal. Algaja, 1000 grammi võrdub 1 kilo, mis on ligikaudu 2,2 kilo. Meil on mull-wrap hull siin.Teie aare saabub padi õhku. Rohkem kui seitse shipping valikud on saadaval ja erinev hind ja tarneaeg.Hind sõltub riigist, kus saadaval.Tegelike tasude määra kohta saab lisada, kui teie tellimus töödeldakse . Toimeta sõltuvalt sihtkohast , mis tarneviisi valida ja kui kaua see võtab, et tollitakse.

Deklareeritud atribuudid

Suurus:
8mm, 19mm
Toote Tüüp:
ehted järeldused

Parimad ettepanekud